Dit is een initiatief van onbekend
JONK is upcycling. Jonk wil aandacht en daadkracht genereren voor nieuwe mogelijkheden om van oud en kapot spul een bijzonder design te maken dat duurzaam en bruikbaar is.
Het gebruikt daarvoor het wegwerpmateriaal uit de opslag van de kringloopwinkel.
Belangrijk is de betrokkenheid, het welbevinden en de verbondenheid van zoveel mogelijk bewoners en scholieren in de buurt. De combinatie zit in het bundelen van kunstenaars die een oude ambacht beheersen en het samen brengen van buurtbewoners, met name kinderen (via de plaatselijke bredeschool) en ouderen.
De communicatie wordt opgezet met een multi media platform: film, website, social media, een werkplaats en een raamexpositie wandelroute. Er is een lespakket met allerlei voorbeelden ontwikkeld waardoor het makkelijk is om scholen in te zetten.
Wij doen dit door
Educatie, Ontmoeting, Tentoonstelling, Vrijwilligersnetwerk
Op het gebied van
Cultuur, Duurzaamheid, Kunst, Sociale cohesie
Voor
Buurtbewoners, Gezinnen, Mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, Vrijwilligers
Wij denken honderden mensen met ons initiatief te bereiken.
In
Amsterdam