Dit is een aanbod door Refugio Marnes Ecolodge Spanje
Refugio Marnes bestaat uit ruim 20hectare grond. Het bestaansrecht van onze Ecolodge bestaat uit landelijk/ruraal toerisme. Dat betekend dat we voor maximaal 14 gasten, per gast 1,4 hectare grond hebben. De belangrijkste waarde van al deze grond voor ons toeristische project bestaat uit het ´op afstand houden van andere activiteiten´, met andere wooorden het creeren van rust en privacy.
Dat wil niet zeggen dat we niets anders met deze grond kunnen doen. Daarom zoeken we mensen die een bestemming voor deze grond hebben. Het is oude cultuurgrond en niet geschikt voor moderne landbouw. Dat wil niet zeggen dat je er geen landbouw op kan bedrijven. Waar ook aan gedacht zou kunnen worden is het zoeken van een natuurbeschermingsdoeleinde.
Wij bieden
Advies / expertise, Menskracht, Ruimte / locatie, Materiaal
Advies / Expertise op het gebied van
Communicatie / PR, Grafische vormgeving / webdesign, Klankbord / sparring partner, Marketing, Organisatie juridische Kennis, Organisatie ondernemingsvormen, Projectplan / businessplan, Technische ondersteuning website / webbouwer
Menskracht
praktisch en zoals voorheen genoemd bij Advies en expertise
Ruimte / locatie
grond, 20 hectare
Materiaal
geheel afhankelijk van het initiatief, onderhouds gereedschap.
Website